Hakkımızda

Ankara merkezli Panda Alüminyum, yüksek kalite üretimiyle Avrupa’nın önde gelen yassı alüminyum üreticilerinden biridir. Panda Grup bünyesinde 2006 yılından bu yana ambalaj, dayanıklı tüketim malları, otomotiv ve soğutma sistemleri gibi yüksek katma değerli endüstriler için güvenilir ve sürdürülebilir hizmet veren önemli bir iş ortağı olmuştur.

Kurulduğu günden beri, inovasyona önem vererek, çözüm ortağı olma, çevreyi koruma ve sürdürülebilirlik gibi kavramları benimseyerek vizyonunu belirleyen Panda Alüminyum, güçlü ürün yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına her zaman başarıyla karşılık vermiştir.

Geliştirdiği yenilikçi çözümlerle sektöre yön veren Panda Alüminyum, stratejik ortak olma anlayışını ön planda tutarak her zaman müşterilerinin en büyük ve güvenilir destekçisi olmuştur.

Çevre bilinci yaklaşımını en önemli misyonu olarak kabul eden Panda Alüminyum, ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ISO45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ROHS ve Kosher sertifikası gibi birçok önemli belgeyi almaya hak kazanmıştır. Ayrıca, müşteri odaklı yaklaşımı ve güçlü kurumsal altyapısı ile 30’dan fazla farklı ülkeye ihracat yaparak yıllık 30.000 ton üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Ankara Kahramankazan ilçesindeki tesisinde 250’yi aşkın çalışanı ile sektöre yenilikler getirmekle beraber ülkemizin gelişimine ve hedeflerine, AR-GE çalışmaları ile ulaşabileceğine inanan Panda Alüminyum; her yıl araştırma faaliyetlerine yüksek miktarda kaynak ayırarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik farklı çözümler geliştirmeye devam etmektedir.

Türkiye İhracatçılar Meclisi istatistiklerine göre; Panda Alüminyum, Türkiye’nin en büyük 1000 ihracatçı firması arasındadır.

VİZYON

Farklılıklar yaratarak küresel bir marka olmak

MİSYON

Rekabetçi ve sürdürülebilir
büyüme ile paydaşlarımıza
değer yaratmak

Smile of partners is our priority

Panda Alüminyum’un “Smile of partners is our priority” ve “Easy Business” yaklaşımları çerçevesinde bağlı kaldığı değerler ise şunlardır:

 • Paydaşlarımızın sürdürülebilir ortağı olmak ve mutluluğu için hizmet etmek,
 • Çevresinde yer alan tüm gerçek ve tüzel kişilerle kaliteli ilişkiler tesis etmek,
 • Hiçbir şekilde kaliteden ödün vermemek,
 • Dünyanın geleceği için daha az tüketerek üretmek,
 • Yüksek sorumluluk bilinciyle hareket etmek,
 • İnsan odaklı olmaktır.

Easy Business Nedir?

Panda Alüminyum olarak son teknoloji üretim hatları, modern üretim sistemleri ve müşteriye özel hizmet çalışma anlayışı ile alüminyum sektörüne farklılık getiriyoruz.

Neden Easy Business?

Müşterilerimizi, paydaşlarımızı ve çevremizi memnun etmek için Easy Business konseptimizi 6 ana unsurla açıklyoruz.

Easy Business Logo

 • Kolay İletişim
 • Hızlı Yanıtlama
 • Müşteriye Özel Çözümler
 • A’dan Z’ye en iyi şekilde planlanmış sipariş süreci
 • Satış Sonrası Ekibimize 24 Saat Erişim
 • Bütün İhtiyaçlarınızı karşılayan ürünler

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.