Her zaman yaptığınızı yapıyorsanız,
her zaman aldığınız sonuçları alırsınız 

 
Albert Einstein

İnovasyon Yaklaşımımız

Yenilikleri ve gelişmeleri sürekli kılmak adına tecrübeli ve yeni yeteneklerden oluşan geniş uzman kadromuz ile AR-GE çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Yenilikçi bakış açımızla sektörün nabzını tutmaya ve edindiğimiz tecrübelerle her geçen gün gelişmeye ve ilerlemeye devam ediyoruz. AR-GE çalışmalarımızı dinamik tutmak için Müşteri-Satış-Üretim-Kalite zincirini her aşamasında büyük özenle yakından gözlemliyoruz. Bu sayede oluşabilecek sorunları önceden tespit etmeye çalışıyor ve olası problemlere karşı ürünlerimizi ve üretim süreçlerimizi sürekli iyileştiriyoruz. Türkiye’nin önde gelen üniversite ve araştırma kurumlarıyla iş birliği yaparak inovasyon hedefimizde bilim ışığında ilerliyoruz.

Hedefler

Çağımızın en büyük ihtiyaçlarından biri haline gelen ince laminasyon folyosu üretiminde, 6.35 mikron alüminyum folyo üretim hedefimizi gerçekleştirdik. 2023 yılı için AR-GE bütçesi ile hedefimizi 6,35 mikron altında folyo üretimine çevirdik.

Yaptığımız çalışmalar ile laminasyon sektöründe en gelişmiş ürünleri elde ederek öncü kuruluş olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.